0,00 €
položiek 0

Košík je prázdny.

Biokozmetika

Uprednostňujete zdravý životný štýl a záleží vám aj na životnom prostredí? Uvedomujete si, že sa o svoje telo musíte starať nielen zvnútra, ale aj zvonka? V tom prípade vyskúšajte prírodnú bio kozmetiku. V prípade, že s ňou nemáte ešte žiadne skúsenosti a myslíte si, že nemá zmysel používať na svoju pleť bio produkty, potom vedzte, že priemerná žena na seba denne aplikuje prostredníctvom klasických kozmetických prípravkov viac ako 500 chemikálií.

V tomto ohľade je bio kozmetika jedinečná, pretože je vyrobená z kvalitných surovín, rastlinných a bylinných extraktov a ďalších prírodných zložiek. Zároveň sa vyznačuje tým, že jej výroba si nevyžaduje žiadne syntetické konzervačné látky (je bez parabénov), farbivá, suroviny z mŕtvych zvierat a ani suroviny z geneticky upravených rastlín.

Najlepšia bio kozmetika navyše nie je testovaná na zvieratách a pri jej výrobe nedochádza k poškodeniu, či zaťaženiu životného prostredia. Účinné látky obsiahnuté v tomto druhy kozmetiky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva alebo z voľného zberu priamo v prírode. Aby mohla byť certifikovaná, musí podstúpiť prísne kontroly, vďaka ktorým sa zaručí, že je aj kvalitná.

Pokožka je vstupnou bránou do organizmu. Syntetické zložky obsiahnuté v bežne predávanej kozmetike sú pre telo neznáme, a preto ich nie je schopné spracovať. Tieto látky sa cez kožu dostávajú do organizmu, kde sa hromadia v tkanivách a po nejakej dobe môžu spôsobiť i vážne zdravotné problémy. Z tohto dôvodu je lepšie používať prírodnú kozmetiku, ktorá je zdraviu prospešná, nezaťažuje organizmus a nespôsobuje vyrážky ani alergické reakcie.

Kozmetika ponúkaná v našom webshope si nájde fanúšika v každej kategórii. Je vhodná pre mužov, pre ženy, dokonca i pre tehotné, pretože nespôsobuje problémy v tehotenstve, ale i pre deti, ako sú bábätka či novorodenci, a to všetko vďaka označeniu eko.

Náš bio obchod vám ponúka na predaj neparfumované produkty, ale i kozmetiku s obsahom aloe vera, produkty vyrobené z konope, či kozmetiku obsahujúcu minerály z mŕtveho mora.

Neváhajte a objednajte si už dnes z nášho eshopu pomocou online objednávky, a to všetko z pohodlia vášho domova.

Urtekram je prírodná kozmetika s BIO certifikátom ECOCERT, hlavný dánsky výrobca a najväčší predajca BIO potravín a prírodnej BIO kozmetiky v Škandinávii. Všetky kozmetické produkty sú vyrábané bez syntetických tenzidov, parabénov alebo iných konzervačných látok, a parfumov. Produkty nie sú v žiadnej fáze procesu výroby testované na zvieratách. Všetka energia na výrobu pochádza z veterných turbín na pobreží.