0,00 €
položiek 0

Košík je prázdny.

Instantné nápoje

Instantné nápoje sú nielen dokonalou voľbou pri príprave každodenných osviežujúcich nápojov, ale sú vhodné i na prípravu špeciálnych nápojov pre športovcov, či pri redukčných diétach. Môžu sa používať aj ako náhrada kravského mlieka, sú výživné a veľmi príjemne chutia. Sú vhodné pre široký okruh spotrebiteľov k bežnej dennej spotrebe, hlavne pre alergikov na kravské mlieko, pri bezlepkovej diéte, pre jedincov s tráviacimi problémami a pre osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Uvítajú ho i záujemcovia o vegetariánsku, či racionálnu výživu. Medzi ich najväčšie prednosti patria predovšetkým ľahká stráviteľnosť, vysoká výživná hodnota a jednoduchá príprava.

Ryžový instantný nápoj je vyrobený na báze tepelne upravenej ryže. Ryža je nutrične a dieteticky vysoko hodnotná plodina, ktorá vyniká výživovými hodnotami a ľahkou stráviteľnosťou.

Pohánka je zase nutrične a diabeticky vysoko hodnotná plodina. Bielkoviny, glycidy, lipidy a vláknina sa v nej nachádzajú vo vhodnom pomere. Znižuje krvný tlak a svojím obsahom vlákniny upravuje funkciu čriev a je užitočná pri prevencii rakoviny. Je významným zdrojom vlákniny, vitamínov a minerálov, z ktorých hlavne rutín pôsobí blahodarne na celý kardiovaskulárny systém.

Môžu sa použiť k príprave nápojov (náhrada mlieka, kokteilov a kakaa), k príprave cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok a cesta, a vlastne všade tam, kde sa inak používa kravské mlieko.

Náš obchod vám ponúka zdravé instantné nápoje ryžové, pohánkové, či sójové. Tieto rastlinné nápoje v sušenej forme sa bez problémov skladujú a ich použitie je naozaj široké. Zjemnia kávu alebo čaj, v kuchyni ich môžete použiť do omáčok, polievok a na prípravu cesta.

Vážení zákazníci,

práve pre vás dopĺňame nový tovar, preto sa dočasne nedá objednávať.

Pracujeme na tom, aby sme Vám Vaše obľúbené výrobky sprístupnili čo najskôr :-)