Nátierky

Túžite po niečom rýchlom, chutnom a hlavne zdravom? Už nemáte chuť na cereálie, müsli a iné sladké variácie? Tak siahnite po našich zdravých nátierkach a pomazánkach, ktoré zachutia aj tým najmenším. Stačí ich natrieť na kúsok pečiva, či chlieb a môžete si zo srdca vychutnať túto zdravú dobrotu.


Už sa nemusíte zdržovať v kuchyni prípravou nátierky, či pomazánky, po čom zostáva len neporiadok. Ponúkame zdravé a chutné nátierky, ktoré sú vhodné i pre vegetariánov a deti. Pohostiť nimi môžete aj vašu návštevu. Stačí ju jednoducho natrieť na chlebíčky, alebo jednohubky a máte o občerstvenie postarané.


Nami ponúkané zdravé nátierky sú vyrobené zo strukovín ako fazuľa, či sója. Okrem toho neobsahujú žiadne chemické prísady, či farbivá. Vybrať si môžete z viacerých príchutí ako napríklad brokolicová, hubová, valašská, či provensálska.
Po kúpe ju netreba uchovávať v chlade a vďaka sterilizačnej teplote a následnému šokovému ochladeniu ju môžete doma skladovať po dobu dvoch rokov, takže po nej môžete siahnuť kedykoľvek dostanete chuť.

 

Vážení zákazníci,

práve pre vás dopĺňame nový tovar, preto sa dočasne nedá objednávať.

Pracujeme na tom, aby sme Vám Vaše obľúbené výrobky sprístupnili čo najskôr :-)