Akcia

AKCIA - Biotta Breuss zeleninová šťava BIO 6 fliaš

609/6X Zvoľte variant
1 hodnotenie

  • Vypredané
23,70 €
  • Objem
Kategória: BIOTTA šťavy a sirupy
 

Jedinečná zeleninová šťava s podielom zeleniny 99,7 %. Vyrobená na základe originálnej receptúry Rudolfa Breussa - breussova šťava. Vyvážená zmes najdôležitejších vitálnych látok a stopových prvkov. V dnešnom rýchlom a uponáhľanom svete sa zdravý životný štýl u väčšiny obyvateľstva začína čoraz viac vytrácať, výsledkom čoho začínajú ľudské telá predstavovať mimoriadne vhodný terč pre škodlivé organizmy a choroby.

Mnohé formy únavy, nervozity a stresu dokonca priamo súvisia s nedostatkom vitamínov, na ktorých dostatočný a pravidelný prísun by sa podľa odborníkov určite nemalo zabúdať. účinným spôsobom ako posilniť imunitu a zmierniť dopady nezdravého života, je obohatiť svoju stravu o prospešné doplnky.

Rudolf Breuss, rakúsky liečiteľ, vyznávač alternatívnej medicíny a autor nemalého množstva publikácii očaril celý svet teóriami o protirakovinových metódach založených na odbúravaní zhubných baktérii v ľudskom tele pomocou kombinácie koncentrovaných zeleninových štiav a čajov. Hlavné vlastnosti Biotty Breuss: prečisťuje nielen zažívacie ústrojenstvo, ale aj celý organizmus, navodzuje rovnováhu žalúdočnej mikroflóry, pretože obsahuje kyslomliečne zeleninové šťavy. Najmä prítomnosť srvátky potláča v tráviacom trakte škodlivé baktérie a posilňuje tie, ktoré spre organizmus potrebné, pôsobí priaznivo pri neslaných diétach, najmä v kombinácii s bylinkovými čajmi tak dochádzka ku znižovaniu telesnej váhy.

Neriedená ani kvapkou vody, pozostávajúca z ideálne dozretých vylisovaných plodov pestovaných na už viac než 60 rokov chemicky neošetrovanej pôde, predstavuje Biotta Breuss zdravá chuť zeleninovej šťavy špičkovej kvality v pravom zmysle slova. Proces jej výroby nesprevádza žiadne umelé dochucovanie, dofarbovanie ani dosladzovanie. Neobsahuje konzervačné látky. Nielen vďaka týmto vlastnostiam sa ju podarilo úspešne certifikovať medzi bioprodukty vo vyše 50 krajinách sveta.

Pre dlhodobý efekt sa Biotta Breuss odporúča piť denne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

3,0 1 hodnotenie
Pridať hodnotenie
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.