Bylinky, ktoré si poradia aj s boreliózou, rakovinou aj AIDS

Byliny z Peru nie sú len novým boomom súčasnosti. Tieto zázraky z rastlinnej ríše poznali už starí Inkovia. Ich silu a účinky hojne využívali dedinčania žijúci v nehostinnej džungli od pradávnych čias čoby posvätné rastliny na liečbu rôznych neduhov. A čo tak vyskúšať ich aj my? Poradia si totiž aj s boreliózou, infarktom, rakovinou alebo AIDS.

Mačací pazúr V AKCII

Vilcacora alias Uňa de gato alias Mačací pazúr alias Uncaria tomentosa. Áno, predstavte si, že toto všetko je stále len jedna rastlina. Kráľovná bylín Južnej Ameriky z amazonských pralesov, ktorú si zamieňali ľudia s lianou, pretože až tak je jej svojou popínavosťou podobná. Ale len na pohľad. Má síce nežné oranžové kvety, ale na oválnych listoch tiež ostré zahnuté tŕne, ktoré evokujú mačacie pazúriky. A tak už viete, prečo sa jej hovorí mačací pazúr.

Svetlohnedé byle sa vinú pralesným porastom niekedy až vo výškach 800 metrov nad morom. Kôra byle a koreň Vilcacory sú najvzácnejšie. Ono totiž trvá viac ako desiatku rokov, kým byľ zvnútra zdrevnateje a je pre liečenie použiteľná. Využíva sa vnútorná kôra byle, tá vonkajšia nemá liečebný efekt. Preto je dnes pestovanie a hlavne úroda pod dohľadom vlády, aby sa zásoby vzácnej Uňa de gato nevyčerpali. Viete si to predstaviť? Čakať desať či dvadsať rokov na úrodu?

PREČO JE TAKÁ JEDINEČNÁ?

Vilcacora je doslova nabitá širokým spektrom alkaloidov a glykozidov, ktoré z nej robia skutočný zázrak s rozsiahlym efektom na zdravie a liečenie najrôznejších chorôb.

Posúďte sami, čo všetko dokáže:

podporuje oslabený a chorobou vyčerpaný organizmus
má silný imunostimulačný, antioxidačný a protizápalový efekt
priaznivo pôsobí na cievy a celý kardiovaskulárny systém
je prevenciou srdcového infarktu a mozgovej mŕtvice
poradí si s nádorovými ochoreniami
je skvelým pomocníkom pre zápalové ochorenia tráviaceho traktu
pomáha pri chronickom únavovom syndróme
zatočí s chrípkou, nádchou, astmou
uľaví pri reumatizme a artritíde
podporí aj pri liečbe boreliózy, hepresu či  pri diabete
vie sa vyrovnať s akné, plesňami a alergiami
vylaďuje močové cesty a je antivirotikom
harmonizuje centrálny nervový systém a uvoľňuje napätie
podporuje lepšiu pamäť a mozgovú funkciu
ako jeden z mála prírodných liekov je efektívna aj pri liečbe AIDS

AKO NA SPRÁVNY ČAJ z Vilcacory?

Zmes čaju asi 1 čajovú lyžičku zalejte vriacou vodou a po 15minutách vyluhovania sceďte a pite aspoň 3krát denne na lačný žalúdok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *