Nátierky

Túžite po niečom rýchlom, chutnom a hlavne zdravom? Už nemáte chuť na cereálie, müsli a iné sladké variácie? Tak siahnite po našich zdravých nátierkach a pomazánkach, ktoré zachutia aj tým najmenším. Stačí ich natrieť na kúsok pečiva, či chlieb a môžete si zo srdca vychutnať túto zdravú dobrotu.


Už sa nemusíte zdržovať v kuchyni prípravou nátierky, či pomazánky, po čom zostáva len neporiadok. Ponúkame zdravé a chutné nátierky, ktoré sú vhodné i pre vegetariánov a deti. Pohostiť nimi môžete aj vašu návštevu. Stačí ju jednoducho natrieť na chlebíčky, alebo jednohubky a máte o občerstvenie postarané.


Nami ponúkané zdravé nátierky sú vyrobené zo strukovín ako fazuľa, či sója. Okrem toho neobsahujú žiadne chemické prísady, či farbivá. Vybrať si môžete z viacerých príchutí ako napríklad brokolicová, hubová, valašská, či provensálska.
Po kúpe ju netreba uchovávať v chlade a vďaka sterilizačnej teplote a následnému šokovému ochladeniu ju môžete doma skladovať po dobu dvoch rokov, takže po nej môžete siahnuť kedykoľvek dostanete chuť.

 
  • Radiť podľa:
  • 5 položiek celkom

Stránka 1/1