0,00 €
položiek 0

Košík je prázdny.

Kečupy

Chcete jesť zdravo, ale bojíte sa ochutiť si jedlo kečupom? Mnohí z vás to možno ani len netušili, ale kečup je v skutočnosti liečivý a zdravý. Obsahuje vysoké množstvo zdraviu prospešných látok, ako je napríklad lykopén, ktorý je veľmi úspešným bojovníkom proti rakovine. Konzumácia kečupu je teda skvelým riešením pre obdobie, kedy nemôžeme konzumovať napríklad čerstvú zeleninu. Jednoduchý kečup sa vyrába z koncentrovaného paradajkového pretlaku. Paradajky použité v pretlaku musia vždy najprv podstúpiť testy, ktoré overia ich kvalitu.

Za normálnych okolností je zloženie kečupu ďalej obohatené i o ďalšie základné suroviny ako je pitná voda, cukor, kvasný ocot, soľ, škrob, prípadne ďalšie prísady na dochutenie tohto výrobku.

Čím sa však odlišujú naše výrobky od tých ostatných? Výberom surovín a svojou kvalitou. V našich výrobkoch nájdete použitý vysoko koncentrovaný paradajkový pretlak, ktorý nie je ochutený žiadnym bielym cukrom, ale zdravším variantom, a to trstinovým cukrom. Obsah cukru však záleží už od jednotlivých produktov.

U nás nájdete produkty i bez klasického kvasného octu. Ten nahradzuje jablčný alebo vínny ocot.

Vyznávačom zdravej výživy určite ulahodíme tiež, keďže nielenže neobsahujú naše kečupy rafinovaný cukor, ale sú i bez pridaných chemických aditív a hlavne bez modifikovaného škrobu, čím sa znižuje i ich kalorická hodnota. Solené sú morskou soľou a pri kúpe si môžete vybrať, či chcete kečup light, ostrý, pre deti alebo klasiku.

Výrobky, ktoré predávame, nájdete v sklenených obaloch. Plast je totiž priedušný a vzduch by mohol produkt znehodnotiť. Vďaka skleneným obalom si tak naše výrobky zachovávajú svoje vlastnosti a kečup zostáva naďalej chutný.

Mamičky si môžu klásť otázku, či konzumovať kečup počas dojčenia? Tak ako aj u iných potravín, i konzumácia kečupu je u každého individuálny. Pokiaľ nespozorujete problémy pri kojení dieťatka, neodopierajte si túto dobrotu.

Neváhajte a navštívte náš bio obchod, v ktorom nájdete tie najlepšie produkty za výhodné ceny. Spoľahnite sa na značky, ktoré vám budú nielenže chutiť, ale urobia i niečo dobré pre vaše zdravie.

Vážení zákazníci,

práve pre vás dopĺňame nový tovar, preto sa dočasne nedá objednávať.

Pracujeme na tom, aby sme Vám Vaše obľúbené výrobky sprístupnili čo najskôr :-)