Zdokonaľovanie, hľadanie nových možností, testovanie a výsledky, to  je filozofiou Berkana.sk. Snažíme sa byť iní, lepší, jedineční v tom čo robíme a aké produkty vám ponúkame. Sme vďační za každú spätnú väzbu od našich zákazníkov a od každého, kto užíva naše produkty. 

Iba čas ukazuje, že to čo konzumujeme nás nerobí zdravšími, práve naopak. Dnes už nie je tajomstvom, že strava ktorú bežne kupujeme nemá vôbec výživnú hodnotu a že väčšina potravín v hypermarketoch je mŕtva. Každý rozumný človek si uvedomuje, že je treba vitamíny, minerály a iné stavebné látky pre náš organizmus dopĺňať aj inak ako stravou. A že ak už niekto má nejaký zdravotný problém, že naň veľmi dobre účinkujú bylinky, ktoré sú tu tisícročia s nami.

Preto je naším záujmom hľadať bylinky z tých oblastí našej zeme, ktoré majú relatívne čisté prostredie a pôdy bohaté na živiny. A taktiež suroviny pre doplnky výživy, ktoré vyrábame. Berkana je starobylým runovým symbolom a jej zosobnením je breza. Z prútov brezy sa oddávna vyrábali metly, snáď preto je breza a jej runa znamením očisty, čistoty, nového začiatku a príležitostí. Symbolizuje obnovu, regeneráciu, liečenie a uzdravenie. Breza je štedrá, uzdravuje tým, že poskytuje živiny, očistu a empatiu. Zároveň je to runa domova a rodiny, symbolizuje plodnosť a zrodenie v pravom slova zmysle, ale tiež zrodenie symbolické, napríklad úspešný začiatok určitej činnosti. Berkana predstavuje cestu matky, liečiteľky a pôrodnej babice, prináša nový život, rovnako, ako keď breza vyháňa prvé lístky po zime.

Našim cieľom je vaša spokojnosť. Chceme ju dosiahnuť  kvalitnou ponukou cenovo dostupných výrobkov, prvotriednym servisom a rýchlou dodávkou tovaru.

VÝHODY E-SHOPU BERKANA.SK – PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

O stave každej objednávky vás informujeme e-mailom.

Tovar zasielame kuriérom a poštou.

Objednaný tovar vám prinesie kuriér priamo k vám domov (zväčša na druhý pracovný deň po vyskladnení tovaru), alebo vám ho donesie do práce, či na inú vami určenú adresu. A hlavne nemusíte stáť v radách na pošte 🙂

Pri objednávke nad 59,00 € poštovné ani dopravu neplatíte (platí iba pre územie SR).

V ponuke nášho internetového obchodu nájdete iba overený tovar, ktorý sa snažíme mať v dostatočnom množstve na sklade.

Ak náhodou vznikne situácia, že je v danom momente niektorý tovar vypredaný, ihneď kontaktujeme našich dodávateľov a telefonicky, príp. e-mailom vás informujeme, kedy tovar naskladníme.

Radi vám pomôžeme a poradíme. Stačí nás kontaktovať telefonicky, e-mailom.

Vaša Berkana