Berkana.sk je internetový obchod, ktorý sa špecializuje na zdravú  výživu, byliny a čaje a BIO kozmetiku.

Naša filozofia je jednoduchá. Snažíme sa byť uvedomelými a zodpovednými spotrebiteľmi. Myslíme si, že to, čo konzumujeme, čím sa umývame a natierame, ovplyvňuje jednak nás samých, ale i naše okolie. Preto by sme mali dbať na to, aby sme nezaťažovali seba, svoju rodinu ani prostredie, v ktorom žijeme. Čím? Napríklad nemusíme zahlcovať svoje telo neprirodzenými látkami v potrave a kozmetike. Tým sa vyhneme mnohým zdravotným problémom. A ak už sú niektoré zdravotné problémy realitou, často môžeme buď zmierniť ich dopad, alebo sa ich aj úplne zbaviť.

S našou filozofiou súvisí aj výber názvu. Berkana je starobylým runovým symbolom a jej zosobnením je breza. Z prútov brezy sa oddávna vyrábali metly, snáď preto je breza a jej runa znamením očisty, čistoty, nového začiatku a príležitostí. Symbolizuje obnovu, regeneráciu, liečenie a uzdravenie. Breza je štedrá, uzdravuje tým, že poskytuje živiny, očistu a empatiu. Zároveň je to runa domova a rodiny, symbolizuje plodnosť a zrodenie v pravom slova zmysle, ale tiež zrodenie symbolické, napríklad úspešný začiatok určitej činnosti. Berkana predstavuje cestu matky, liečiteľky a pôrodnej babice, prináša nový život, rovnako, ako keď breza vyháňa prvé lístky po zime.

Hlavným cieľom internetového obchodu Berkana.sk je vaša spokojnosť. Chceme ju dosiahnuť širokou a kvalitnou ponukou cenovo dostupných výrobkov, prvotriednym servisom a rýchlou dodávkou tovaru.

VÝHODY E-SHOPU BERKANA.SK – PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

  • Ponúkame jednoduchý a prehľadný nákupný systém s možnosťou ukladania obľúbených produktov, vrátane sumarizácie všetkých objednávok.
  • O stave každej objednávky vás informujeme  e-mailom.
  • Tovar zasielame kuriérom, nie poštou. Objednaný tovar vám prinesie kuriér priamo k vám domov (zväčša na druhý pracovný deň po vyskladnení tovaru), alebo vám ho donesie do práce, či na inú vami určenú adresu. A hlavne nemusíte stáť v radách na pošte 🙂
  • Pri objednávke nad 59,00 € poštovné ani dopravu neplatíte (platí iba pre územie SR).
  • V ponuke nášho internetového obchodu nájdete iba overený tovar, ktorý sa snažíme mať v dostatočnom množstve na sklade. Ak náhodou vznikne situácia, že je v danom momente niektorý tovar vypredaný, ihneď kontaktujeme našich dodávateľov a telefonicky, príp. e-mailom vás informujeme, kedy tovar naskladníme.
  • Radi vám pomôžeme a poradíme. Stačí nás kontaktovať telefonicky, e-mailom.
  • U nás nájdete širokú ponuku biopotravín, zdravej výživy, bio kozmetiky a drogérie, liečivých bylín a tinktúr a veľa iného
  • Pripravujeme pre vás akcie, zľavy a výpredaje a zaujímavé súťaže o hodnotné ceny.