0,00 €
položiek 0

Košík je prázdny.

Sušienky

Máte radi sladké, ale zároveň sa chcete stravovať racionálne? V takom prípade máme produkt priamo pre vás, pretože my vravíme, že aj maškrtiť sa dá zdravo. U nás nájdete široký sortiment sušienok, ktoré nielenže dobre chutia, ale sú i zdravé. Sušienky a keksy, ktoré nájdete u nás, potešia malých i veľkých. Spokojní budú hlavne rodičia, ktorí chcú potešiť svoje deti niečím sladkým, ale chcú sa vyhnúť nezdravým cukrom. Naše produkty sú sladené ryžovým sirupom, takže ich fanúšikom sa nestanú len mamičky, ale i dospelí sledujúci svoju líniu.

Mnohé z našich produktov obsahujú zdravé prísady ako je sójová múka, karob, amaranthová múka, či ovsené vločky, ktoré podporujú zdravie a slúžia ako náhrady za potraviny, ktoré môžu u niektorých ľudí spôsobiť alergie. Medzi našimi zdravými sušienkami a keksami si nájdu favoritov aj vegetariáni, pretože naše produkty neobsahujú vajcia ani mlieko.

K tomu všetkému vám na výber ponúkame širokú paletu chutí, od NATURAL sušienok cez vanilkové, až po rôzne ovocné príchute.

Neváhajte a navštívte náš eshop, kde vám ponúkame kvalitné produkty za výhodné ceny. Bez výčitiek si zamaškrťte vy i vaše ratolesti.

Vážení zákazníci,

práve pre vás dopĺňame nový tovar, preto sa dočasne nedá objednávať.

Pracujeme na tom, aby sme Vám Vaše obľúbené výrobky sprístupnili čo najskôr :-)