Novinka

Aloes DuoLife 750ml

1332
Neohodnotené

DuoLife Aloes je tekutá forma, ktorá je založená predovšetkým na dužine aloe, ktorá je získavaná z listov tejto rastliny. Celý je obohatený medom a oreganom. Je vynikajúcim produktom pre tých, ktorí si chcú zachovať mladý vzhľad a vitalitu.


  • Skladom
€24,50
Kategória: Výživa, energia, vitalita
 

DuoLife Aloes je prírodným zdrojom cenných zložiek, vďaka ktorým si môžete udržať mladosť a vitalitu. Unikátna kompozícia zložiek perfektne spĺňa potreby ľudí, ktorí túžia po vyčistení svojho organizmu a chcú posilniť jeho fungovanie, ako aj zlepšiť prácu imunitného systému.

Na báze aloe, ktorého prospešné vlastnosti sú známe už tisícky rokov, bol vytvorený DuoLife Aloes. Veľké množstvo antioxidantov, ktoré účinne odrážajú útoky voľných radikálov, zodpovedných okrem iného za proces starnutia a rozvoj mnohých ochorení, umožňuje účinne podporovať prácu organizmu. V produkte rovnako nechýba veľa aminokyselín, ktoré sú stavebným kameňom bielkovín.

DuoLife Aloes je tiež doplnok viac kvetového medu, ktorý zvyšuje vstrebávanie vitamínov a minerálnych látok obsiahnutých v produkte a k tomu je zodpovedný za výživu organizmu v stavoch fyzického a psychického vyčerpania. Doplnok oregana, ktoré je známe pre svoje vzácne kozmetické a liečivé vlastnosti, vplýva okrem iného na zlepšenie tráviacich procesov. DuoLife Aloes je skondenzovaná dávka zdravia a mladosti.

DuoLife Aloes je prirodzeným zdrojom zdravia i krasy. Je to ideálne riešenie pre osoby, ktoré hľadajú spôsob na to, ako čo najdlhšie vyzerať mlado a vitálne. Vďaka očisťujúcemu účinku zabezpečuje úplnú regeneráciu organizmu.
DuoLife Aloes vďaka svojej výnimočnej forme obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré prirodzeným spôsobom napomáhajú očistiť organizmus z toxických látok. Vďaka bohatému obsahu antioxidantov nielenže posilňuje imunitný systém, ale pomáha v okysličení pokožky, vďaka čomu sa spomaľuje proces jej starnutia a zvyšuje sa jej pružnosť.
Aloová šťava je už tisíce rokov známa a používaná ako vynikajúci prostriedok na udržanie mladého a žiarivého vzhľadu. Je to vďaka tomu, že obsahu veľké množstvo antioxidantov a aminokyselín,
ktoré sú jednou zo zložiek bielkovín. Okrem toho je známou adaptogénnou látkou, ktorá podporuje prirodzenú odolnosť organizmu.
Dreň z aloy dokonale čistí tráviaci trakt a uľahčuje trávenie, čím podporuje očisťovanie organizmu z toxín, ktoré sa v ňom nachádzajú. Okrem toho je výrobkom, ktorý alkalizuje organizmus a obnovuje rovnováhu pH.
Kvetový viac druhový med je bohatým zdrojom v prírode sa nachádzajúcich vitamínov a minerálov, s vynikajúcou schopnosťou vstrebávania. Charakterizuje sa vysokým obsahom kremíka - látky, ktorá je potrebná v procese obnovy pokožky i vlasov, okrem toho je už celé stáročia uznávaný za cenný výživový produkt v prípade fyzického i psychického vyčerpania organizmu.
Oregano je rozsiahle využívaný v liečbe i kozmetike. Extrakt z oregana zlepšuje tráviaci proces a prijímanie vitamínov i minerálnych látok, a vďaka vysokému obsahu antioxidantov úspešne bojuje proti voľným radikálom4-6.
Inovačné spojenie biologicky aktívnych prírodných látok, nachádzajúcich sa v DuoLife Aloes, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky ani stabilizátory, zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a jeho lepšiu stráviteľnosť.

„Aloa je rastlina, ktorá je známa už tisícky rokov a využívaná v prírodnom liečiteľstve. Jej účinok je veľmi cenný v prípade osôb, ktoré bojujú s oslabením zapríčineným zanečistením organizmu, s problémami vyplývajúcimi zo zavodnenia organizmu, so silnou celulitídou či nadmerným množstvom tukového tkaniva. DuoLife Aloes je úplne prírodný výrobok, ktorý umožňuje prinavrátiť harmonickú rovnováhu organizmu.”

Dr. Piotr Kardasz predseda vedeckej rady DuoLife

„Ak sa chceme tešiť zo zdravia a vitality, je potrebné uviesť organizmus do optimálneho stavu. Výrobok, ktorý často odporúčam mojim pacientom, ktorí majú problém s nadmerným zaťažením, je práve DuoLife Aloes. Je to úplne prírodný výrobok, ktorý umožňuje prinavrátiť harmonickú rovnováhu 
organizmu a napomáha v jeho celkovej regenerácii.”

prof. PharmDr. MUDr. Wiktor Stelmach člen vedeckej rady DuoLife

 

Odporúčaná dávka: 25 až 50 ml jedenkrát denne

Objem: 750 ml

Forma: tekutá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.